blank

AC Syndicate Hikaye Fragmanı Yayınlandı !

Jacob ve Evie Frye isimli ikiz kardeşlerin 1800?ler Londra?sında yaşayacağı maceraya tanıklık edeceğimiz yeni Assassin’s Creed oyunu, Assassin’s Creed: Syndicate’da görsellik, devasa Londra şehri ve etkileyici olacağı iddia edilen hikaye ön planda olacak.

Ubisoft yapımda kontrol edebileceğimiz iki kardeşlere gerçekten çok güveniyor ve şu ana kadar seride bulunan en etkileyici karakterler olacağını öne sürüyor. Diğer bir iddia konusu ise yapımın hikayesi… Hatırlarsanız AC: Unity gerçekten etkileyici bir hikayeye sahipti ve seriyi adeta bir tarih dersine çevirmeyi başarmıştı. AC: Syndicate için çeşitli oynanış ve tanıtım videolarını daha önce gördük ve yapımın piyasaya sürülmesine neredeyse bir ay kala Ubisoft, sonunda beklenen yapıma ait hikaye fragmanını da yayınlandı.

Oldukça etkileyici görünen bu fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz. Jacob ve Evie Frye kardeşler bize gerçekten eğlenceli saatler geçirtecek gibi görünüyor.

AC Syndicate Hikaye Fragmanı

Assassin?s Creed: Syndicate?ın çıkış tarihi, PS4 ve Xbox One platformları için 23 Ekim olarak belirlendi. Yapımı PC?de oynamayı bekleyen kullanıcıların ise 19 Kasım tarihini beklemeleri gerekecek.