blank

AC Syndicate İçin Teknolojinin Gelişmesi Gerekiyordu

Efsanevi Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu olan Assassin’s Creed: Syndicate’ın çıkışına neredeyse bir ay gibi bir süre kalmışken, Ubisoft yapımla ilgili yeni bir açıklamada bulundu.

Bizlere 1800’ler Londra’sını ikiz kardeşler; Jacob ve Evie ile yaşama şansı sunacak olan yapım serinin hayranları tarafından merakla bekleniyor. Bugün Ubisoft ise yapımla ilgili oldukça ilginç bir açıklamada bulundu, yapılan açıklamada AC: Syndicate’ın gelişimi için firma teknolojinin gelişmesini beklemiş.

Marc-Alexis Côté, PlayStation Official Magazine dergisine verdiği röportajda; “Teknolojinin belli bir seviyeye gelmesini bekledik. Bizim “Modern Londra” dediğimiz, aslında Victoria Londra’sı ve Endüstriyel Devrim’i anlatacak yapımın bilgisayarları/konsolları ciddi anlamda yoracağını ve daha öncesi için teknolojinin yeterli olmayacağını düşündük. Daha öncesinde böylesine büyük ve etkileyici bir şehri sunmamız imkansızdı. Şimdiyse bunun için hazırız.” sözlerine yer verdi. Açıklamaya bakarsak, bu defa bizleri AC: Unity’de olduğundan çok daha iyi bir optimizasyon bekliyor olacak.

Assassin’s Creed: Syndicate’ın çıkış tarihi, PS4 ve Xbox One platformları için 23 Ekim olarak belirlendi. Yapımı PC’de oynamayı bekleyen kullanıcıların ise 19 Kasım tarihini beklemeleri gerekecek.