blank

AC Syndicate İlk Gün Yamasıyla Birlikte Geliyor

Ubisoft tarafından geliştirilen Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu Assassin’s Creed: Syndicate son zamanlarda her oyunda olduğu gibi ilk gün yamasıyla birlikte geliyor.

Jacob ve Evie Frye isimli ikiz kardeşleri yöneteceğimiz yapım, 1800’ler Londra’sında geçecek. Oldukça etkileyici hikayesi ve karakterleriyle dikkat çeken yapım, aynı zamanda içerisinde pek çok tarihe yön vermiş olan isimi de barındırıyor.

Bugün ise Ubisoft’tan gelen açıklamayla birlikte ilk gün yamasının oyunda bazı düzenlemeler sağlayacağı ortaya çıktı. PS4 platformu için 534MB, Xbox One platformu içinse 520MB’lık bir boyuta sahip olan bu güncellemeyle birlikte yapım tamamen sorunsuz bir hale geliyor. Ubisoft bu sene, geçtiğimiz sene Unity’de yaşadığı problemlerden iyi ders çıkartmış olacak ki yapım gerçekten de oldukça stabil ve sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

Yapımın incelemesini, resmi çıkışından sonra sitemizde bulabilirsiniz.

Assassin?s Creed: Syndicate?ın çıkış tarihi, PS4 ve Xbox One platformları için 23 Ekim olarak belirlendi. Yapımı PC?de oynamayı bekleyen kullanıcıların ise 19 Kasım tarihini beklemeleri gerekecek.