blank

AC Syndicate Jacob Görev Oynanış Videosu

Çıkışına oldukça kısa bir süre kalmışken Ubisoft, Assassin’s Creed: Syndicate için daha fazla oynanış videosu ve haber sunmaya devam ediyor.

Ubisoft, yapım için bugün yeni bir oynanış videosu yayınlandı. 1800’ler İngiltere’sinde geçecek olan yapımda Jacob ve Evie Frye isimli ikiz kardeşleri kontrol edeceğiz. İstediğiniz karakteri, istediğiniz zaman kontrol etme imkanını sunacak olan yapım, aynı zamanda harita olarak da AC: Unity’den daha büyük olacak.

Yapım için yayınlanan bu oynanış videosunda, bu defa Jacob ile daha önce hiç görmediğimiz bir mekanda yeni bir görevin oynanışını görüyoruz. Spoiler içeriği olmaması için sinematikleri çıkartılmış olan bu video, bizlere yapımın yakın dövüşünü ve trenler üzerinde geçecek olan dövüşleri net bir şekilde sunuyor. Ayrıca videoda aynı AC: Unity’de olduğu gibi karakterimizin görünümünü de kişiselleştirebileceğimizi görebiliyoruz. Bu yeni AC: Syndicate oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

AC Syndicate Jacob Görev Oynanış Videosu

Assassin’s Creed: Syndicate’in çıkış tarihi, PS4 ve Xbox One platformları için 23 Ekim olarak belirlendi. Yapımı PC’de oynamak isteyen kullanıcıların ise 19 Kasım tarihi beklemeleri gerekecek.