blank

AC Syndicate Mikro Ödeme Sistemine Sahip Olacak

Ubisoft tarafından geliştirilen ve bizlere 1800’ler Londra’sını etkileyici bir şekilde sunmayı hedefleyen Assassin’s Creed: Syndicate’ın oyun içi ödeme sistemi belli oldu.

Ubisoft bildiğiniz gibi bu sistemi daha önce Assassin’s Creed: Black Flag ve Unity’de de kullanmıştı. Serinin yeni oyununda da aynı şekilde mikro ödeme sistemi oyuncuların sahip olduğu bir opsiyon olacak. Bildiğiniz gibi bu sistemi kullanarak yapıma para ödemek zorunda değilsiniz, lakin zaman kazanmak ve daha hızlı ilerleme kaydetmek için böyle bir sisteme de sahip olacaksınız. Aslına bakarsak mikro ödeme sistemi Black Flag ve Unity’de oldukça başarılı bir şekilde sunulmuştu ve aynı şeyin Syndicate için de geçerli olacağını düşünmekteyiz.

Ayrıca Ubisoft bu duyuruyu yaptığı açıklamada; “Assassin’s Creed: Syndicate oyunculara çeşitli ödeme seçenekleri sunacak, bu seçenekler oyunculara zaman kazandırmak ve daha hızlı ilerleme kaydetmeleri için sunulacaktır. Bu sistem Black Flag ve Unity’de kullanılan sisteme oldukça benzer şekilde, oyun dünyasını tümden keşfetmekle uğraşmak istemeyen kullanıcılar tarafından kullanılabilir halde olacak. Ayrıca burada sunacağımız içerikler zaten yapımda ücretsiz bir şekilde sahip olacabileceğiniz şeyler olacak ve oyunun dengesini hiç bir şekilde bozmayacak. Mikrof ödeme sistemi %100 olarak opsiyoneldir.” sözlerine yer verdi.

Assassin?s Creed: Syndicate?ın çıkış tarihi, PS4 ve Xbox One platformları için 23 Ekim olarak belirlendi. Yapımı PC?de oynamayı bekleyen kullanıcıların ise 19 Kasım tarihini beklemeleri gerekecek.