blank

AC Syndicate Optimizasyonu Halen Tamamlanmadı !

Çıkışına bir aydan kısa bir süre kala Assassin’s Creed: Syndicate haberleri ve görsellerinin de ardı arkası kesilmemeye başladı. Bugün ise Ubisoft yapımın henüz tam anlamıyla bitmemiş olduğundan bahsetti.

Devasa açık dünyası, 1800’ler Londra’sı ve etkileyici görselliğiyle dikkat çeken yapım ayrıca seriye çok fazla yeni mekaniği de dahil edecek. Lakin, Ubisoft’un bugün yaptığı açıklama oyuncuları biraz gerdi demek yanlış olmayacaktır. Ubisoft bu açıklamasında; yapımın halen daha geliştirilme aşamasında olduğunu ve özellikle yapımın performans değerleri üzerinden çeşitli geliştirmelerin halen daha devam ettiğini belirtti.

Yapım için şuana kadar gösterilen tüm oynanış videoları PS4 platformu üzerinden gerçekleştirildi ve videolar oldukça akıcı bir görünüme sahip durumdaydı. Lakin, yapımın PC ve Xbox One sürümlerini henüz görebilmiş değiliz ve bu açıklamayla birlikte diğer platformların sahipleri biraz olsun tedirgin oldu. Bildiğiniz gibi Ubisoft ne zaman bir yapımın optimizasyonu hakkında konuşsa, yapım çıkışını gerçekleştirdiğiniz pek çok teknik probleme de sahip oluyor… Bakalım Assassin’s Creed: Syndicate’da da bu tür problemler yaşayacak mıyız?

Assassin?s Creed: Syndicate?ın çıkış tarihi, PS4 ve Xbox One platformları için 23 Ekim olarak belirlendi. Yapımı PC?de oynamayı bekleyen kullanıcıların ise 19 Kasım tarihini beklemeleri gerekecek.