blank

AC Syndicate Performans Testi

Bir kaç gün evvel piyasaya sürülen efsanevi serinin yeni oyunu Assassin’s Creed: Syndicate’ın konsollarda sunduğu performans değerleri ortaya çıktı.

Yapım PS4 ve Xbox One platformlarının ikisinde de 900p ve 30 fps değerinde çalışmakta. Serinin bir önceki oyunu olan Assassin’s Creed: Unity ile tamamen aynı özelliklere sahip olan yapım, peki bu sefer oyunculara sorunsuz bir oyun deneyimi sunabiliyor mu?

İşte bu konuyu net bir şekilde açıklamak adına DigitalFoundry ekibi, yapımın PS4 ve Xbox One sürümlerini performans testine tabi tuttu. Yapım özellikle PS4 platformunda oldukça stabil değerlere sahipken, Xbox One üzerinde genel olarak bir kaç fps kaybı yaşıyor gibi görünüyor. Videoda gösterilen bazı sahnelerde ise her iki platformda da bir kaç fps değerinde bir kayıp yaşanabiliyor.

Yapım için yayınlanan bu performans testi videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. Ayrıca kısa bir süre sonra Assassin’s Creed: Syndicate incelemesini de sitemizde bulabilirsiniz.

AC Syndicate Performans Testi

Assassin’s Creed: Syndicate, PS4 ve Xbox One platformları için bir kaç gün evvel çıkışını gerçekleştirdi. Yapım PC platformu içinse 19 Kasım tarihinde piyasadaki yerini alacak.