blank

AC Syndicate PS4 Özel İçeriği Belli Oldu

Ubisoft tarafından her sene yeni bir oyunuyla karşımıza çıkan Assassin’s Creed’in bu seneki oyunu olan, Assassin’s Creed: Syndicate’den PS4 sahiplerine özel bir haber var!

Jacob ve Evie Frye isimli ikiz kardeşlerin 1800’ler Londra’sında yaşayacağı maceraya tanıklık edeceğimiz yapımda; görsellik, bölüm detayları ve şu ana kadar seride gördüğümüz en büyük haritaya sahip olan Londra en merak uyandıran noktalardan bazıları diyebiliriz.

Yapımın çıkışına oldukça kısa bir süre kala, Ubisoft yapımla ilgili yeni bilgileri de oyunculara sunmaya başladı. Bugün yayınlanan bir videoyla birlikte bu bilgilerden bir yenisi olan, “PlayStation 4 Özel İçeriği” ortaya çıkmış oldu. “The Dreadful Crimes” adına sahip cinayetler serisini adeta Sherlock Holmes ve Watson edasıyla çözmeye çalışacağımız Londra’da bizleri oldukça keyifli saatler bekliyor gibi görünüyor. Ayrıca yapımda, tüm platformlar için bulunacak daha pek çok cinayet gizeminin de bulunacağını belirtmekte fayda var. Bildiğiniz gibi gizemli cinayetleri çözme sistemi, yan görev olarak Assassin’s Creed: Unity ile seriye eklenmiş ve oyuncular tarafından da oldukça beğenilmişti.

Ubisoft tarafından yayınlanan PS4 özel içeriklerini gösteren videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Assassin’s Creed: Syndicate – The Dreadful Crimes

Assassin?s Creed: Syndicate?ın çıkış tarihi, PS4 ve Xbox One platformları için 23 Ekim olarak belirlendi. Yapımı PC?de oynamayı bekleyen kullanıcıların ise 19 Kasım tarihini beklemeleri gerekecek.