blank

AC Syndicate PS4 vs Xbox One

Ubisoft tarafından geliştirilen ve bir kaç gün önce piyasaya sürülen Assassin’s Creed: Syndicate için bir karşılaştırma videosu hazırlandı.

1800’ler Londra’sonda Jacob ve Evie isimli ikiz kardeşlerin hikayesini konu alan yapım, oyuncular ve siteler tarafından oldukça olumlu tepkiler almayı başardı. Ayrıca yapımın şuan için sadece PS4 ve Xbox One platformları için piyasaya çıktığını da bir kez daha hatırlatmakta fayda var. PC sahipleri ise Assassin’s Creed: Syndicate’ı maalesef bir süre daha beklemek zorunda kalacaklar.

Candyland isimli YouTube kanalı tarafından ise çok geçmeden yapımın iki konsol arasındaki görsel karşılaştırması hazırlandı. Videoyu incelediğimiz zaman iki konsolun da tamamen aynı görsel kaliteyi sunduğunu net bir şekilde görebiliyoruz. Ayrıca yapım her iki konsolda da 900p/30 fps değerinde çalışmakta.

Karşılaştırma videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

AC Syndicate PS4 vs Xbox One

Assassin?s Creed: Syndicate, PS4 ve Xbox One platformları için bir kaç gün evvel çıkışını gerçekleştirdi. Yapım PC platformu içinse 19 Kasım tarihinde piyasadaki yerini alacak.