blank

AC Syndicate Tırmanılması Gereken Bölgeler Videosu

Çıkışına oldukça kısa bir süre kalan Assassin’s Creed: Syndicate için harika ve uzun bir oynanış videosu yayınlandı.

Ubisoft’un bu sene Sony platformuna kaymış olmasıyla birlikte bildiğiniz gibi yapımın tüm tanıtımları da PlayStation 4 üzerinden gerçekleştiriliyor. Geçtiğimiz günlerde “PlayStation Access” tarafından yayınlanan yeni oynanış videosu oyuncuları gerçekten heyecanlandırmayı başarmış durumda.

Jacob ve Evie Frye kardeşleri ile 1800’ler Londra’sına adım atacağımız yapım, bizlere Unity’nin sunmuş olduğu haritanın çok daha büyüğünü, inanılmaz görsellik ve hikaye ile sunmayı hedefliyor. Ubisoft bildiğiniz gibi son yıllarda açık dünya ve oldukça büyük oyun haritalarına ciddi anlamda kafayı takmış durumda ve bunu AC: Syndicate ile bir üst seviyeye taşıyacak gibi görünüyor.

Yayınlanan oynanış videosu PlayStation Access kanalının sunucuları tarafından anlatımlı bir şekilde izleyicilere yapımda bulunan ve kesinlikle tırmanıp, Londra’yı kuş bakışı incelemeniz gereken 6 önemli bölgeyi net bir şekilde gösteriyor. Ayrıca 12 dakikaya yakın bir uzunluğa sahip olan video serinin hayranlarını fazlasıyla tatmin edecek gibi duruyor. Yayınlanan bu oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

AC Syndicate Tırmanılması Gereken Bölgeler Videosu

Assassin?s Creed: Syndicate?ın çıkış tarihi, PS4 ve Xbox One platformları için 23 Ekim olarak belirlendi. Yapımı PC?de oynamayı bekleyen kullanıcıların ise 19 Kasım tarihini beklemeleri gerekecek.