blank

Agents of Mayhem Duyuruldu

Agents of Mayhem Duyuruldu

Volition Studios bir çok oyuncunun bildiği üzere Saints Row serisinin yapımcısı ve yeni oyunları ile geliyorlar. Tüm platformlar için geliştirilen yeni oyun Agents of Mayhem grafik olarak tatmin edici gözüküyor. Oyun içerisinde ayrıca tek kişilik senaryo modu da yer alacak. Oyun içerisinde silah çeşitliliği ise oyuncuların ilgisini çekecek gözüküyor.

Temel olarak bakıldığında oyun açık dünya temalı bir aksiyon oyunu. Geliştirici ekibin sıkı bir çalışması sonucu fütüristlik bir Dünya’nın Saints Row öğelerini birleştirmesinden ortaya çıkan bir oyun. Oyun içerisinde bir çok ajan bulunacak fakat biz şimdilik sadece 3 tanesini görebiliyoruz. Kötülere karşı mücadele ediyorlar, burada dikkat çeken şey ise her ajanın kendine has yeteneklerinin olması.

agents-of-mayhem-yeni-oyun-saints-row-yeni-oyunu-turkce-video-oynanis-cikis-tarihi-ekran-goruntuleri

Aslında şöyle bir süzgeçten geçirdiğimizde Agents of Mayhem’de ajanlarının tamamı iyi değil. Tıpkı Marvel ve DC gibi dünyalardan esinlenilmiş farklı farklı tatlarda karakterler yer alıyor.  Havalı silahlara, ekipmanlara ve özelliklere sahip karakterlerin yer aldığı bol aksiyon dolu bir oyun bizleri bekliyor. Henüz oyunun Saints Row ile ilgili nasıl bir bağlantısı var temel olarak onu almasına rağmen ne tür bir bağ var açıklanmış değil fakat ilerleyen günlerde belli olacaktır.

Henüz oyun ile ilgili oynanış videosu çıkmadı, diğer içerikler ile ilgili bilgilerde henüz verilmedi.

Agents of Mayhem Duyuru Videosu