blank

Agents of Mayhem Oynanış Videosu

Agents of Mayhem Oynanış Videosu

Volition stüdyoları tarafından geliştirilen ve genelde şu şekilde, Saints Row yapımcılarının yeni oyunu olarak söylenen Agents of Mayhem için yapımcı ekip oynanış videosu paylaştı.

Daha önce Saints Row ile adını duyuran yapımcı firmanın yeni oyunu da açık dünya ve TPS olacak. Yayınlanan bu videoda ise oyunun çatışma mekaniklerine ve biraz da geçeceği dünyaya göz atıyoruz. Oyunun geçtiği yer aslında Güney Kore, fakat tamamen kurgu bir tasarım olarak dizayn edilmiş ki zaten oyunun yapısında bu var.

Agents of Mayhem oynanış görüntülerinde ise en çok dikkat çeken şey aynı anda birden çok karakteri de oynayabiliyor olmak. Yani anlık bir tuş ile diğer karaktere geçebiliyoruz. Yapımcılar oyun  içerisinde silah çeşitliliği ise oyuncuların ilgisini çekecek dediler. Temel olarak bakıldığında oyun açık dünya temalı bir aksiyon oyunu. Geliştirici ekibin sıkı bir çalışması sonucu fütüristlik bir Dünya?nın Saints Row öğelerini birleştirmesinden ortaya çıkan bir oyun. Ortak amaç Güney Kore’deki kötülüğe karşı mücadele etmek. Her ajanımızın farklı kendine has bir yapısı ve özellikleri bulunuyor.

Havalı silahlara, ekipmanlara ve özelliklere sahip karakterlerin yer aldığı bol aksiyon dolu bir oyun bizleri bekliyor diyebiliriz. Oyun içi E3 2016 etkinliğinde oynanış videoları da yayımlandı. Yapımcılar oyunun şuan ne aşamada olduğunu da böylelikle göstermiş oldu. Tabi ki hala geliştirilmeye devam ediyor.

Agents of Mayhem çıkış tarihi 2017 olarak verildi fakat kesin bir tarih söylenmedi. Oyunumuz PC, PS4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek.

Agents of Mayhem Oynanış Videosu

https://www.youtube.com/watch?v=eYVDzZRI-OM