blank

Agony Gamescom Oynanış Videosu Yayımlandı

Agony Gamescom Oynanış Videosu

FPS bakış açısı ile oynanabilen hayatta kalma tabanlı bir korku oyunu olan Agony Mayıs ayında duyurulmuştu. E3 ve Gamescom’da yeni bilgiler ve tanıtımlar görmeyi umduğumuz yapım E3’ü boş geçmiş olsa da Gamescom’da yeni videolarla karşımıza çıktı.

 

Agony Gamescom Oynanış Videosu

 

Agony’de kendimizi cehennemin ortasında bir ruh olarak, geçmişi hiç hatırlamayan bir halde buluyoruz. Hiçbir anıyı hatırlamayan fakat yolundaki insanları kontrol edebilecek kadar özel yeteneklere sahip bir ruh olarak oynayacağız. Ayrıca bazı yeteneklerimiz diğer ruhlar ve şeytanlara hükmetmemizi sağlayabilecek. Düşündüğümüzde hayatta kalmanın en zor yerinin cehennem olabileceğini hepimiz biliyoruz. Agory’de tam orada, cehennemin tam ortasında en zor koşullarda hayatta kalmaya çalışacağız. Şuan bilinen şu ki orada bir şekilde hayatta kalmalı ve cehennemden kaçmak için Kızıl Tanrıça‘yı bulmamız gerekiyor.

Agony, daha önce The Division, The Witcher 3, Alien Rage, Enemy Front, Sniper Ghost Warrior 2 gibi adı, şanı duyulmuş oldukça övgü almış yapımları geliştiren ekiplerde daha önce bulunmuş kişilerden oluşan Madming Studio tarafından geliştiriliyor. Daha önce de olduğu gibi çıkış tarihi için net bir bilgi yok. Agony’nin 2017 yılında PC, PlayStation 4 ve Xbox One’a çıkışını gerçekleştirmesi bekleniyor.

Fazla uzatmadan Agony Gamescomoynanış videosu yla sizleri baş başa bırakıyoruz.

Agony Gamescom Oynanış Videosu