blank

Agony Hayatta Kalma Korku Oyunu

Agony Hayatta Kalma Korku Oyunu

FPS kamera açısı ile oynanabilecek olan bir hayatta kalma korku oyunu olarak geliyor. Şuan hala geliştirilme aşamasında ve öylesine müthiş bir fikre sahip ki.

Oyuncu kendini cehennemin ortasında bir ruh olarak bulacak ve geçmişe dair hiç bir şey hatırlamayan bu ruh biz olacağız. Hiç bir anı hiç bir iz olmadan geçmişi ile alakalı hiç bir şey bilmeyen bu ruh cehennemin tamda ortasına inmiş olacak. Yolundaki insanları kontrol edebilecek özel yeteneklere sahip bir ruh olacağız. Hatta bazı özel yeteneklerimiz bazı akıldan geri basit fikirli şeytanlar üzerinde de etkili olabilecek. 


Agony Hayatta Kalma Korku Oyunu Ekran Görüntüleri

 


Hayatta kalmanın en zor koşulu olan yer olsa gerek cehennem, orada olacağız ve en ekstrem koşullarda bile önlemlerimizi almak zorunda olacağız. Agony oyununun cehenneminde daha yorgun ruhlarla karşılaşabileceğiz, hepsinden öte düşmanca bir çevrenin tam ortasında diğer ruhlar ile de etkileşim kurabileceğiz fakat anlayacağız ki Cehennem’den kaçmanın tek yolu Kızıl Tanrıça ile görüşmekten geçiyor.

Madmind Studio tarafından geliştirilen oyun için stüdyo hakkında da ufak bilgiler verelim sizlere, şuan için ekip adı hiç duyulmamış bir ekip gibi gözükse de, The Division, Witcher 3, Sniper Ghost Warrior 2, Alien Rage, Enemy Front, Real Boxing 2 gibi oyunların geliştirici ekiplerinde yer almış bir ekibin bir işi olacak Agony oyunu. Şuan için stüdyo 9 kişilik bir kadro ile çalışıyor. Agony çıkış tarihi 2017 olarak gözüküyor ancak kesin bir tarih henüz verilmedi. Ayrıca oyun PC, PS4 ve Xbox One için çıkış yapacak.

Agony Hayatta Kalma Korku Oyunu