blank

Ağustos Ayı Ücretsiz Xbox Oyunları Açıklandı

Ağustos Ayı Ücretsiz Xbox Oyunları Açıklandı

Microsoft her 2 ayda bir Xbox Live Gold üyelerine özel ücretsiz oyun, ek paket ve içeriklerin bulunduğu paketler yayınlıyor. Ağustos ayında gelecek olan pakette hangi oyunların olacağı açıklandı.

Xbox Live Gold, Xbox One ve Xbox 360 sahiplerinin belli bir ücret ödeyerek üye oldukları, birlikte online olarak karşılaşabildikleri, arkadaşlık kurabildikleri bir ortam. Ve bu ortama üye olan kullanıcılara bazı özel ayrıcalıklar tanınıyor. Bunlardan biri olan ücretsiz paketlerin Ağustos ayı içerikleri bugün itibariyle belli oldu. Oyuncuların asıl ilgi odağı olan ücretsiz oyunların ne olduğu ise en büyük merak konusuydu.

Ağustos Ayı Ücretsiz Xbox Oyunları

Ağustos Ayı Ücretsiz Xbox Oyunları

 

Sony’nin PlayStation cihazında da aynı özelliklere sahip olarak bulunan üyelik sistemi PSN Plus’a nazaran daha başarılı ve oyuncuların seveceği içerikler sunan Xbox Live Gold, Ağustos ayında da oyuncuları sevindiren yapımları ücretsiz hale getiriyor.

Toplamı 120 dolara tekabül eden 4 oyunu ücretsiz olarak Ağustos ayında Xbox Live Gold’da bulabilirsiniz. Bunlardan en ilgi çekeni ise güreş severlerin merakla beklediği WWE 2K16.

Ağustos Ayı Ücretsiz Xbox Oyunları

  • Warriors Orochi 3 Ultimate
  • WWE 2K16
  • Spelunky
  • Beyond Good & Evil HD

Eğer oyunları görsel anlamda da görmek ve incelemek istiyorsanız, Xbox cephesinden gelen Ağustos ayının ücretsiz oyunlarını tanıtan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Ağustos Ayı Ücretsiz Xbox Oyunları