blank

Albion Online Killboard Sistemi Başladı

Albion Online Killboard Sistemi Başladı

Albion Online’ın resmi web sitesine 11 Ağustos’ta eklenen Killboard sayesinde oyuncular en doğru PvP statlarına ulaşabilecek ve dünya çapında tüm sıralamaları görebilecekler.

Alman geliştirici Sandbox Interactive, çıkışı merakla beklenen Albion Online’ın oyuncuları için yeni ve oyun dışı bir özelliği duyurdu: Resmi web sitesine eklenen ve sandbox MMORPG’nin Kim Kimi Öldürdü listesi olan yeni Killboard.

Albion Online Killboard Sistemi Başladı

Killboard’daki beş ayrı sekmede, tüm PvP kill’lerinin, çok oyunculu savaşların, Guild vs Guild savaşlarının, hem oyuncular hem guild’ler için liderlik sıralamalarının istatistikleri detaylı bir şekilde gösteriliyor ve böylece farklı guild’lerle bunların başarılarının doğrudan karşılaştırmaları da sistemde yer alıyor.

Anında güncellemede çok az gecikme olduğundan ve bir kill’in gerçek lokasyonunu vermediğinden, diğer oyuncuları avlamak için takip cihazı olma özelliği taşıyan Killboard’u suistimal imkansız olacak. Albion Online Killboard, rekabetçi oyuncuların önemsediği ve cevabını beklediği tüm soruları yanıtlayan bir çözüm noktası olarak karşımıza çıkacak. Şimdiki ve bir önceki haftanın istatistikleri, ayrıca şimdiki ve önceki ayın istatistikleri, şöhret bilgileri, bir savaşın süresi ve savaşa katılanlar, hem katilin hem kurbanının kullandığı zırh ve silah donanımı ve daha fazlası bu panoda yer alıyor.

Albion Online Killboard Sistemi Başladı

Pano her zaman için en son kill’leri ve savaşları gösterirken, arama çubuğu oyuncuların aradıkları bilgiye tam anlamıyla ulaşmalarını sağlıyor. Ayrıca, istatistikleriyle gurur duyanlar için, zaferlerini (veya yenilgilerini) Twitter, Facebook, Google+ ve Reddit’te paylaşabilmeleri için bir opsiyon da mevcut.

Albion Online Killboard hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

Albion Online Killboard ulaşmak için buraya tıklayınız.