blank

Alienation Tanıtım Videosu Yayımlandı

PS4’e özel olarak geliştirilen Alienation Tanıtım Videosu Yayımlandı.

Yapımcılarında videoda yer aldığı oyunun yapısını anlattıkları, oyun dinamiklerinden ve oyun içerisindeki sınıflardan söz ettikleri Alienation için çıkış tarihi de yaklaştı. Housemorque’un son oyunu olan Alienation stüdyonun uzun süredir geliştirdiği ve en büyük projesi. Büyük patlamaların olduğu, hızlı bir oynanışa sahip olan ve renklerin oyun içerisinde müthiş bir kullanımı söz konusu. Oyunda tabi ki uzaylı yaratıklarda var.

4 kişilik Co-op şeklinde oynana bilen ve izometrik bir kamera açısına sahip bir shooter oyunu olan Alienation ile ekranlarınızda aksiyonun dibine vurmaya hazır olun. Oyun içerisinde karakterinizin özel yetenekleri de olacak ve silah özelleştirmeleri de bu aksiyona ayrı bir hava katacak. Kan gövdeyi götüren bu oyun bir hikaye sahip tabi ki. Bu hikaye ise Uzaylılar üzerinde işliyor. Ekibiniz ile savaşırken diğer yandan da bu gizemi çözmeye çalışacaksınız.  Oyun içerisinde bölgelerden çeşitli eşya toplayabileceksiniz ve tecrübe puanları ile de gelişim göstereceksiniz. Bu şekilde yetenek puanlarınızı aktif edecek ve yeni yetenekleri açabileceksiniz. Silahları özelleştirme dışında geliştirmeler de mevcut. Alienation oyununda 3 farklı sınıf bulunuyor. Hava koşullarının da çok iyi yedirildiği Alienation, efektleri ile ön plana çıkıyor. Müthiş patlamaların yaşandığı ve parça efektlerinin de çok önem taşıyor.

Alienation çıkış tarihi 26 Nisan 2016 olarak belirlenmiş durumda hatırlatmakta fayda var sadece Playstation 4 için çıkışını gerçekleştirecek.

Alienation Tanıtım Videosu Yayımlandı