blank

Amazon Game Studios 3 Yeni Oyun Duyurdu

Amazon Game Studios 3 Yeni Oyun Duyurdu

 

Amazon şirketinin oluşturduğu ve oyun sektörüne giriş yaptığı Amazon Game Studios, üzerinde çalıştığı üç adet oyunu duyurdu. MMO üzerine kurulu olan oyunlar PC için çıkışını yapacak ve farklı türleriyle farklı oyunculara hitap edecekler. Her oyun için bir video paylaşılan bu üç yeni oyun, sektörde yer edinmek için uğraşacak.

Amazon Game Studios

Breakway, Crucible ve New World isimli oyunlar ile sektöre giriş yapacak olan yeni oyun stüdyosu Amazon Oyun Stüdyosu, bu oyunların açıklamasını da yaptı. Breakway MOBA türünde piyasaya çıkacak ve merkez koruma ile bir kombin halinde bizlerin karşısında olacak. Crucible ise hayatta kalma oyunlarının arasında kendine yer edinmeye çalışacak. Uzaylılarında bulunacağı oyunda kendimizi hayatta tutmak için çetin bir mücadeleye gireceğiz. New World ise açık dünya bir yapıya sahip olacak ve MMO üzerine daha fazla odaklanacak. Mevsimlerin bulunacağı ve güneşin doğup batacağı oyunda birçok dünya işlevini de göreceğiz.

Henüz tam çıkış tarihinin bulunmadığı oyunlar hakkında pek fazla bilgi de yok. İlerleyen zamanlarda yeni haberler çıktıkça sizlere buradan belirteceğiz.