blank

Amazon Oyunu İçin Ekibini Genişletiyor

Amazon bir süredir sessiz sakin bir şekilde yeni ve ilk oyun projesi üzerinde çalışıyordu. Bugün ise sonunda konuyla ilgili bazı ipuçları oyunculara sunuldu.

Kısa bir süre önce Guild Wars 2 geliştirme aşamasında büyük rol oynayan eski ArenaNet çalışanı Eric Flannum’u ekibine dahil eden firma, gerçekten büyük işler peşinde gibi duruyor. Amazon’un yaptığı açıklama; “Twitch’i de kullanarak oyunculara inanılmaz bir oyun deneyimi sunmak adına, ekibimizi mükemmel bir şekilde geliştirmeye çalışıyoruz. Öncelikli olarak Twitch ve daha sonrasına sahip olduğumuz tüm servisleri bu projemize dahil edeceğiz. Oyunlarımızın oyuncuları teknik ve sanatsal yönden etkileyecek şekilde hazırladığımıza inanıyorum.” sözlerine yer verdi.

Açıklamada özellikle Twitch yardımıyla oyunculara inanılmaz bir deneyim sunmak istediğinden bahseden firma, bununla birlikte oyun severlerin heyecanlanmasını sağladı. Lakin şuan için bu planlar hakkında daha net ve detaylı bir açıklama söz konusu değil. Amazon’un ileride yapacağı açıklamaları sitemizden takip edebilirsiniz.