blank

Amazon Rainbow Six Siege Beta Kodu Dağıtıyor !

Dün yaptığımız haberde de belirttiğimiz gibi Rainbow Six: Siege’in kapalı betası bugün başlıyor.

Her ne kadar çeşitli siteler ve Ubisoft yapımın bu kapalı beta testi için bolca davetiye ve kod dağıtmış olsa da okuyucularımızdan mutlaka bunu kaçıranlar olmuştur diye düşünüyoruz. Lakin üzülmenize gerek yok! Çünkü imdadınıza Amazon yetişti. Evet yanlış okumadınız, alışveriş sitesi olan Amazon Rainbow Six: Siege için tamamen ücretsiz beta kodları dağıtıyor. İşte oyuncular bu nedenle Amazon’u tercih ediyorlar…

Kodunuzu almak için tek yapmanız gereken, buradan Amazon’da bulunan Rainbow Six: Siege Beta sayfasına ulaşmanız ve ardından kodunuzu tamamen ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz. Kodunuzu aldıktan sonra aşağıdaki adımları takip ederek, hesabınızı bu kapalı beta testi için aktif hale getirebilir ve gerçek bir Taktik – Aksiyon oyununun tadına varabilirsiniz.

Yapmanız gereken, www.rainbow6.com/beta adresine girmek ve ardından ?Redeem Your Guaranteed Access Code? butonuna basıp yönergeleri takip etmeniz olacaktır. 24 Eylül’de başlayacak olan kapalı beta testi, ne zamana kadar devam edecek şuan için belli değil.

Rainbow Six Siege?in çıkış tarihi, PC, PS4 ve Xbox One platformları için 1 Aralık olarak belirlendi.