blank

AQP The White City Destekleri Bekliyor

AQP The White City Destekleri Bekliyor

AQP isimli açık dünya oyunu, Grand Theft Auto benzeri bu oyun ve uzun bir süredir sessizlik içerisindeydi. Fakat onca zamanda AQP The White City adı altında tekrar gün yüzüne çıktı. Oyun gitgide GTA 5 kalitesine ulaşmaya başladı.

Yapımcılar IndieGoGo projesi başlatarak desteklerinizi bekliyor. Sizlere bu haberimizde kısaca bir tarihçesinden ve neler yaşandığından bahsedeceğiz ve oyunu anlatacağız. Oyunun yapımı 2012 yılında başlanmış ve o yıldan beri geliştiriliyor. Başlarda ilk ismi duyurulduğu zamandan bu yana grafiksel ve fizik mekaniği gibi bir çok teknik detay konusunda oyun resmen çığır açtı. Unreal Engine 4 ile geliştirilen AQP The White City eskiden bir IndieGoGo kampanyası başlatmıştı ancak istediği başarıyı elde edememişti. Sadece 3 bin dolar isteyen bu kampanya ne yazık ki istediği fiyata ulaşamadı ve o gün sessizliğe büründü.

AQP The White City Destekleri Bekliyor

Şimdi ise tekrardan bir proje başlatıldı ve oyunun o günden bu güne olan farkı ortaya kondu ve ekip bu işi gerçekten ciddi bir kalitede yaptıklarını kanıtlıyorlar. AQP The White City yeni hedefi 30.000 dolar gibi bir ücret ve yapımcı projeden vazgeçmiş değil. Face Off, The Rock, Collateral Damage, The Punisher gibi filmlerden ilham alınarak geliştirilen ve içerisinde parkur modları, serbest koşu modları ve taktiksel modları bulunduracak olan yeni AQP oyunu, bu sefer tamamen yıkılabilir çevre, geniş hayvan yelpazesi ve sürülebilir birçok farklı araba vaat ediyor. Oculus Rift ve mod desteği, RYO özelliği, çoklu oyuncu modlarını ve ücretsiz ek paketlerini de işin içine katarsak yapımcının vaatleri çok büyük. Tabi ki bazen şüpheli yaklaşımlar olabilir ancak 2012 yılından bu yıla vazgeçilmeyen ve en iyi şekilde ilerleyip büyük gelişimler gösteren bu oyuna destek vermek gerekiyor. Şuan için oyun sadece PC için düşünülüyor ancak tabi ki desteği bulabilirse konsol versiyonlarının da geleceği yapımcı tarafından söyleniyor.

AQP The White City bağış sayfası : AQP The White City

Bir Just Cause havası hissedilen oyunda neden olmasın diye düşünüyoruz. Umarız yapımcılar istedikleri hedefe ulaşırlar.

AQP The White City Destekleri Bekliyor