blank

Aragami Duyuru Videosu ve Ekran Görüntüleri

Aragami Duyuru Videosu ve Ekran Görüntüleri

Gizlilik temaları oyunlara bir yenisi daha ekleniyor ve bu seferki Bağımsız Oyun Geliştiricisi stüdyolardan birisi LinceWorks tarafından projelendirildi.

TPS görüş açışı ile oynanacak olan oyunkendine has çizimlere ve detaylara sahip. Oyunu özel yeteneklere sahip bir suikastçı olarak oynayacağız. Oyunun en önemli noktası ile gizlilik ve gölgeler. Bu yüzden oyunda neredeyse her anımız gölgelerin içinde hedef düşmanlarımızı kendi yollarımız ile öldürmemiz gerekecek. Ayrıca sessizlik bu oyun için en can alıcı noktalardan bir tanesi ve hata yaptığımızda bunu bir dönüşü yok. Kendine has tasarımları ve çizimleri ile ayrıca bir sanat eseri değeri taşıyan oyun PC ve PS4 için geliştirildi.

Görünmez olabilmek için gölgeler oluşturabildiğimiz oyunu daha öncesinde Twin Souls Path of Shadows olarak biliyorduk fakat Aragami olarak çıkış yapacak. Oluşturduğumuz bu gölgelere ışınlana bilme özelliğimiz de mevcut.Sonuç olarak ninja oyunu olduğunu düşündüğümüzde gizliliği anlamış oluyoruz. Kendi seçtiğimiz yolda ilerleyeceğimiz oyunda seçimlerimizin de kendine has sonuçları olacak. Bir çok yolu seçebileceğimiz oyunda düşmanlara karşı bir ölüm olmalı ve ölüm kadar da sessiz olmalıyız.

Aragami çıkış tarihi ise henüz tam kesinleşmiş durumda değil fakat 2016 sonunda çıkış yapması bekleniyor.

Aragami Ekran Görüntüleri

Aragami Duyuru Videosu