blank

Arena of Fate Beta Key Dağıtımı Başladı!

Crytek’in uzun zamandır üzerinde çalıştığı free to play moba oyunu Arena of Fate’nin beta key dağıtımı dün gece itibariyle başladı.

Tarihin ve fantastik milyonların, hatta dünyanın tanıdığı efsanevi kahramanlarından biri olarak 5’e 5 gruplar halinde hızlı çarpışmalar sunan Arena of Fate, oyuncuları zamana karşı yarışacağı şiddetli bir kapışmaya davet ediyor. Gerçek spor dallarının rekabetçi ruhundan ve son anlarının heyecanından esinlenen bu Arena of Fate, 20 dakikalık süre içinde oyuncuları zafere ulaştırmasıyla MOBA türüne yeni bir soluk, yeni bir lider getiriyor. Her puan çok değerli, ve final skoru, oyuncuların kendi kahramanlarının yeteneklerini geliştirirken birbirleriyle ne kadar uyum içinde çalıştıklarına bağlı olarak belirleniyor.

arena-of-fate-beta-key-dagitimi-basladi-2-launcer

Arena of Fate beta anahtarını almak için www.arenaoffate.com adresini ziyaret edin!

Arena of Fate’nin beta anahtarı tarafımıza ulaştı ve oyunu indirmeye başladık. İncelememiz çok yakında sizlerle buluşacak! Ayrıca beta anahtarını alamayan oyuncular için Crytek firması ile çalışmalarımız sürüyor 30 Adet ücretsiz anahtar dağıtımı bir çekiliş organize ediyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=fzsCFGzpdU0