blank

ARK Survival Evolved Yeni Güncelleme 245 Detayları

ARK Survival Evolved Yeni Güncelleme 245 Detayları

ARK Survival Evolved oyununda herkesin bilmesi gereken en önemli şey oyunun sürekli güncelleştirildiği ve sürekli yenilendiği. Yapımcılar o kadar fazla güncelleme ve yenilikler ekliyorlar ki oyuncular bile bazen yetişemiyor oyunda nelerin değiştiğini anlayamıyorlar.

ARK Survival Evolved Yeni Güncelleme 245 yayınlandı. Oyunda bir çok değişiklik yine yaşandı. Yeni bir çok canlının yanı sıra oyuna neler eklendi neler. Hazır Steam üzerinde bu hafta sonuna özel olarak ücretsiz haldeyken, son güncellemenin getirdiği içeriklerle beraber oyunu deneyimlemenin tam zamanı.

ARK Survival Evolved Yeni Güncelleme 245 Detayları

 

Yapımcı ekibin en çok önem verdiği şey ise oyuncuların istekleri. Oyuncuların isteklerine göre planı programı bile aksatıp onların istedikleri şeyi daha öne getirerek bu şekilde bir hareket çiziyorlar kendilerine.  Uzun süredir beklenilen balık tutma özelliğini son güncelleme ile oyuna ekledi. Oyunun 245 sürümü ile Allosaurus ve Pelagornis de oyuna eklenen içeriklerden. Eşya isimlerini renklendirme seçeneği, binaların saldırı ve savunma kayıtlarının kabile kayıtları bu güncellemeyle beraber geliyor. Ayrıca, Primitive+ adına bir eklenti de ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmaya başlanmış. Bu eklenti; silahlarda, araçlarda ve binalarda değişiklikler yaparak insanların ilkel gereçler ve ilkel teknoloji ile gerçekten neler yaratabildiklerini bire bir yansıtmaya çalışıyor.

ARK Survival Evolved Yeni Güncelleme 245

 

ARK Survival Evolved Yeni Güncelleme 245 ile ilgili daha bir çok değişiklikler ve yeniliklerde var. Sadece bununla sınırlı değil. Cedric Burkes tarafından resmi ARK Mod programı ile yapılan bu yeni mod oyuna DLC olarak geliyor. ARK Survival Evolved Primitive+ oyuna bambaşka yenilikler getiriyor. Gerçek dünya’da insanların ilkel dönemlerde neler kullanarak neleri başardığının bir göstergesi gibi olacak olan bu DLC oyuncuların müthiş ilgisini çekmiş gözüküyor. Tamamen yepyeni kaynaklar, engrams ve sistemler ekleniyor. ARK Survival Evolved Yeni Güncelleme 245 ile eklenebilen DLC ARK Survival Evolved Primitive+ kısaca şunları barındırıyor;

  • Kerpiç, kereste, tuğla malzemelerden oluşan 100’ün üzerinde ilkel temalı yapılar
  • Yeni yakalama sistemi
  • Tarihinde derinliklerinde bilim ile ortaya çıkarılmış 11 eşsiz ilkel aletler.
  • Tarihin en ilkel 10 türü olarak gösterilen ürünler ile birlikte yeni bir tarım sistemi
  • 40’tan fazla yeni kaynaklarla doldurulmuş kaynak sistemi
  • Başkalarına paketlerle yollayabileceğimiz posta sistemi
  • Gelişmiş bir rol yapma oyunu tecrübeside edinmek isteyenler için tamamen yeni geliştirilmiş bir tezgah sistemi. Bu sistem bir pazar yerini ve pazar tezgahları kurmanızı sağlayan bir sistem.

ARK Survival Evolved Yeni Güncelleme 245 ile oyun resmen bambaşka bir boyuta geçiyor. Sürekli güncellenen sürekli beslenen müthiş bir oyuna halini almaya da devam ediyor.

ARK Survival Evolved Primitive Plus Video