blank

ARK: Survival Evolved Yeni Turnuva Modu

Bir kaç aydır zirveyi kimseye kaptırmayan ünlü hayatta kalma oyunlarından olan ARK: Survival Evolved Yeni Turnuva Modu duyuruldu. Survival of the Fittest adını alan bu mod ile kalıcı ölüm bulunacak ve amaç sağ kalan son kişi olmak olacak.

H1Z1 Battle Royal moduna benzeyen ARK: Survival Evolved Survival of the Fittest modunda oyuncular savaşamayacakları bir alanda başlayacaklar. Bu alanda oyuncular birbirleriyle konuşabilecek ve takımlar oluşturabilecek. Böylelikle iletişim sağlandıktan sonra asıl oyun başlayacak ve herkes birbirini öldürmeye çalışacak. Bu mod ily oynanan oyunlarda ölen oyuncu tekrardan dirilemeyecek.

Yapımcı ekip modu tanıtmak için 1 Ağustos yani modun yayınlanma tarihinde bir turnuva düzenleyecek. 35 takımın yarışacağı bu turnuva etkinliğinde birinciye 20,000 dolar hediye edilecek. Bazı oyunculara da Logitech ve Gunnar Optiks’ten hediyeler verilecek. Görünen o ki artık hayatta kalma oyunları da bir yerden sonra güncel kalabilmek için bu tarz oyun modlarına yöneliyorlar. Oyuncuların sıkılmaması var daha bol aksiyonlu bir oyun tarzının bu tarz oyunlara katılması artık moda haline geldi. Bakalım ARK: Survival Evolved Yeni Turnuva Modu Survival of the Fittest modu oyuncular tarafından beğenilecek mi ?