blank

Arkham Knight ver Metal Gear Solid 5 Al!

Batman: Arkham Knight bir süre önce bilgisayarda yaşadığı optimizasyon sorunlarından dolayı Steam’den kaldırılmıştı. Bazı oyun severler grafik kartlarıyla birlikte Batman: Arkham Knight kodları almışlardı fakat oyunun Steam’den kalkması sonrası ellerinde hiç bir işe yaramayan kodların kalması ile kullanıcılar mağdur oldular. NVIDIA bu duruma bir çözüm getirerek kullanıcılara ücretsiz Metal Gear Solid V: The Phantom Free veriyor.

Ayrıca Newegg’de kendilerinden alışveriş yapan oyunculara sorun çıkarmadan ücretsiz kodlar vermeye devam ediyor. Bestbuy’dan alışveriş yaptıysanız, geri ödeme ya da yerine başka bir oyun talep etmenizi tavsiye ederiz.

Amazon’dan sipariş verdiyseniz yine bir şansınız olabilir fakat ümidinizi çok yüksek tutmamanızı öneririz, çünkü konu oyun oyunca müşteri hizmetlerinin çok bilgili olmadığına dair geçmişte örnekler var. Dolayısıyla zor bir süreç sizi bekliyor olabilir.

Genel olarak, eğer satın aldığınız grafik kartı ile birlikte Batman: Arkham Knight veren bir perakendeciden alışveriş yaptıysanız, geri ödeme ya da yerine yeni bir oyun talep etmenizi tavsiye ederiz.