blank

Assassin’s Creed Syndicate Evie Oynanış ve Özellikleri

Assassin’s Creed Syndicate için yayınlanan yeni oynanış videosunda Evie karakterimizin özellikleri gözler önüne seriliyor.

Assassin’s Creed Syndicate ana karakterimiz Jacob’ın ikiz kız kardeşi Evie oynanış videosu ile oyuncularla tanıştırıldı. Evie kendine has eşsiz yetenekleri ile oyuna tat katacak. Bıçak uzmanı olarak karşımıza çıkan Evie throwing knife yani fırlatılabilen bıçaklardan daha fazla taşıyabiliyor ve kardeşi Jacob’tan daha fazla hasar verebiliyor. Evie birden çok düşmanla karşılaştığında voltaic bomb isimli bir bomba atarak düşmanlarını tek seferde etkisiz hale getirebiliyor. Voltaic Bomb şok bombası tarzında bir işleve sahip.

Evie’nin en önemli özelliklerinden biride chameleon özelliği. Chameleon sayesinde neredeyse tamamen görünmez olabilen Evie bu özelliğini açık dünyada da kullanabiliyor.

Videoda izleyeceğiniz üzere bir görevi tamamlamanın birden çok yolu olduğunuda söylemeliyiz. Lafı daha fazla uzatmadan sizleri Evie oynanış videosu ile baş başa bırakalım.

Assassin’s Creed Syndicate Evie Oynanış Videosu

https://youtu.be/JYTxfmbSuEM

Assassin’s Creed Syndicate çıkış tarihi 23 Ekim olarak belirlendi. Oyun 23 Ekimde PS4 ve Xbox One için yayınlanacak. Assassin’s Creed Syndicate PC çıkış tarihi ise kesinleşmedi ancak sonbaharda yayınlanması bekleniyor.