blank

Astroneer Oynanış Videosu

Astroneer Oynanış Videosu

Hep bir astronot hayatı merak edilir, hep uzay endüstrisinin ne kadar daha fazla gelişebileceği düşünülür. Geliştirici ekip bizlere öyle şahane bir oyun sunuyorlar ki bu oyunda her ikisi de mevcut.

Teknolojinin ani gelişmesi ile hızlı uzay yolculuğu sağlanmaktadır. Bu yolculuk yıldızlardan bir çok galaksinin içinde yer alan bölgelere de yapılabilmektedir. Exo Dinamikleri, yeni dünyadaki egemen olan çakıltaşı insanlara cesur uçuşlar yapabilmelerini de sağlamaktadır. Burada bazı maceracılar her şeyi riske atarak, kendi hayatları dahil yeni gezegenleri bulmak için, yeni keşiflere yelken açabilmek için gönüllülerdir. Galaksinin uzak diyarlarına yapacakları bu yolculuktu gönüllü olan iki tane delimiz var. Onlar Astroneer oluyorlar işte.

Oyunda ismini tamda buradan alıyor. Arkadaşınız ile birlikte oynayabileceğiniz bu yapım müthiş bir keyif sunacak. Ayrıca onunla kalmayıp atmosferi ile de kesinlikle etkileyecektir. Görevimiz ise bu yeni bulacağımız her gezegende da bir hayat belirtisi aramak olacak. Bir hayat bulmak zorundayız. Elbet galakside hayat olan bir gezegen olacaktır. Gittiğimiz her gezegende farklı şeyler bulacağız, tabi ayrıca ikmal yapmak zorunda, yakıt üretmek zorundayız. Keşif ettiğimiz her  gezegende kendimize yarar sağlayan her şeyi de kesinlikle unutmamamız gerekiyor.

Yapımcılar kendileri birde oynanış videosu paylaştılar. Astroneer çıkış tarihi henüz tam olarak belirli değil. Erken Erişim ile birlikte 2016 yılında çıkması planlanıyor.

Astroneer Oynanış Videosu