blank

Bannerlord Üzerine TaleWorlds Ekibiyle Soru Cevap Röportajımız

Ülkemizden çıkan en büyük oyunların başında gelen Mount & Blade 2 Bannerlord oyunun geliştiricisi TaleWorlds ekibinden Ümit Singil ve Taygun Arda Öztürk ile oyunun geleceği hakkında soru cevap şeklinde ilerleyen canlı röportaj yaptık.

Twitch ve Youtube kanalımız üzerinden aynı anda yayınlanan söyleyişi tekrar izlemek isteyenler için burayada bırakayım.

Bannerlord Soru Cevap Yayınımızdan Önemli Başlıklar

Gemi Eklentisi Gelecek !

Oyunun bir çok haritasından karşımıza çıkan gemi modellerinin verdiği ipuçları üzerine sorduğumuz soruya tam kesinlikle olmayan bir onay cevabı geldi 🙂

Optimizasyon Çok Daha Fazla Gelişecek !

Bannerlord çıktığından beri optimizasyon problemi bir çok oyuncuyu mağdur etmişti. Ancak arka arkaya yayınlanan yamalarla optimizasyon sorununu büyük oranda çözselerde hala oyunda gelişmesi gereken yerler olduğunu dile getirdik. Modelleme ekibinin başındaki Ümit Singil bizlere optimizasyonun dibine kadar ineceklerini ve optimizasyon konusunda çalışan yetkililerin bu işi sonuna kadar götürme niyetlerinin olduğundan bahsetti.

Ana Hikaye ve Yan Hikayeler

Oyunda şu ana bir çok hatanın bulunduğu görevler ve yamalarla bu hataların giderilmesinin yanı sıra yeni görevlerinde geleceğinden bahsettiler. Özellikle çetelerle ilgili kötü karakter yönetmek isteyenlere yeni görevler geleceğinide duyurmuş oldular.

Diplomasi ve Yandaşlar

Oyunun diplomasisi erken erişim ile beraber gün geçtikçe gelişiyor. Ayrıca soru cevap söyleşimiz sırasında bu konuyla ilgilide soru yönlendirdik. Diplomasi ve yandaş yönetimi konusunda gelişmelerin bizlerle olacağını ve topluluk yöneticilerinin geri bildirimleri devamlı incelediklerinden bahsettiler.

Röportajın tamamını videodan izleyebilirsiniz. TurkishPlayer’ı takip etmeyi unutmayın çok yakında yeni süprizlerle sizlerleyiz…