blank

Batgirl: A Matter of Family DLC Fragmanı

Batman Arkham Knight’ta Batgirl olarak oynama fırsatını verecek olan The Matter of Family DLC’sinden yeni bir video yayımlandı. Batman Arkham Asylum’un bile öncesinde yer alan bu hikaye ile seriye şöyle bir göz atar gibi oynayanları hatırlatacak ve bu DLC bizlere Harley Quinn’in kostümünü de açıklayacak.

Batgirl: A Matter of Family DLC tanıtım fragmanında Batgirl karakterinin Batman’den daha hızlı ve kendine has bir dövüş stili olduğunu görebiliyoruz. Batgirl: A Matter of Family DLC tek başına satın alırsanız ise fiyatı 7 dolar. Fakat oyunun Season Pass’ine sahip olan oyuncuların tamamı bu içeriğe daha erken erişme hakkı kazanıyor ve tabi ki onlar için bedava. Batgirl A Matter of Family DLC hikayesi ise kısaca şöyle, Batgirl’ün babasını (Komiser Gordon) Joker’in elinden kurtarmasını anlatıyor. Yani Joker’i görebiliyoruz böylelikle ki, Gotham hayranları onu görmeden yapamıyorlar. Joker yine rahat durmamış ve Gordon’u kaçırmış, bizde peşine düşüp onun ellerinden kurtarmaya çalışacağız. DLC ile ilgili ufak bir detay da DLC’nin Batman Arkham Origins’i geliştiren WB Montreal tarafından geliştirilmiş olması. Yani Rocksteady’nin DLC ile hiç bir alakası yok gözüküyor. Aslında şöyle bir durumda var ki Batman Arkham Origins oyuncular arasında çok uzun tartışmalara yol açmıştı ve büyük çoğunluk serinin Rocksteady tarafından yapılmasından yana idi her zaman. Ancak bu yeni oyun ile birlikte WB Montreal stüdyosu kendini affetmeyen oyuncular için böylelikle affedilme fırsatı elde etmiş olacak gibi gözüküyor.

Batgirl A Matter of Family DLC çıkış tarihi ise Season Pass’ine sahip olan oyuncular için 14 Temmuz’da, sahip olmayan oyuncular ise 21 Temmuz’da oynanabilir hale gelmiş olacak.

Batgirl: A Matter of Family DLC Fragmanı