blank

Batman Telltale Games Series İlk Sezonu Detaylar

Batman Telltale Games Series İlk Sezonu Detaylar

Daha öncesinde sizlere duyurduğumuz oyun ile ilgili çıkış tarihi aralığı verilmişti ve hala kesin bir gün verilmedi. Ancak yapımcılar oyunun ilk sezonu ile ilgili bazı detayları açıkladı.

Oyun ile ilgili bilinen tüm detayları için tıklayınız : Batman The Telltale Games Series Çıkış Tarihi


batman-telltale-game-series-ilk-sezon-cikis-tarihi-detaylar-hikaye-cizgi-roman-3

Telltale Games tarafından geliştirilen Batman oyunu için ilk bölümün bu yaz içerisinde çıkacağını biliyorduk ancak geliştirici firma ilk sezondaki tüm bölümlerin 2016 bitmeden çıkmış olacağı haberini de verdi. Yetkililer 2016 bitmeden Batman A Telltale Games Series 1. sezon finali ile birlikte biteceğini söylediler. Oyunun tahmini olarak ön görülen detayları ise çizgi romanlara bağlı kalacağı, güçlü bir karakter ortaya koyacağı ve sadece Batman değil bir çok karakterinde bu oyun içerisine geleceği.

Toplamda ilk sezon 5 bölümden oluşacak. Batman Telltale Games Series İlk Sezonu ve diğer sezonları da çizgi romanları ile bütünleşmiş bir Batman oyunu. Çıkış tarihi ile ilgili bilgileri öğrenmek için yukarıda verdiğimiz linkten yararlanabilirsiniz. Ayrıca orada ki haberimizde oyun ile ilgili bir çok bilgiye de bulabilirsiniz. Şimdiye kadar bilinen her şeyi sizlere aktardık. Şuan için yetkililerden başka yeni bir haber yok geldikçe de aktarmaya devam edeceğiz. Ancak şunu kesinleştirdik ki oyun bu sene geliyor ve ilk sezon tüm bölümleri ile birlikte bu sene bitiyor.


Batman Telltale Games Series Ekran Görüntüleri