blank

Batman Arkham Knight Bir Defa Daha Başarısız Oldu

Oldukça problemli bir PC çıkışı gerçekleştiren Batman: Arkham Knight, kısa bir süre sonra Warner Bros. tarafından satıştan çekilmiş ve tekrardan geliştirilme aşamasına alınmıştı. Yapımın konsol sürümleri sorunsuz bir şekilde çalışıyorken, PC’de tüm ufak güncellemelere rağmen toparlanamayan yapım 28 Ekim tarihinde yeniden satışa sunuldu. Peki aradan geçen dört ayın ardından yapımda neler değişti?

İşte bu konu maalesef ki PC oyuncuları oldukça sinirlendirecek ve üzecek diyebiliriz… Yapım, tamamen yenilenmiş port ile piyasaya sürüldü sürümesine ama oyuncular durumdan yine memnun kalmadı. Hatta bazı oyuncular Steam üzerinden yapımın eski sürümünün bile daha stabil olduğunu belirtmiş durumda. Genel olarak optimizasyon problemlerini hala ortadan kaldırılmadığı ise oyuncular tarafından en çok şikayet edilen konu olmuş durumda, ayrıca yapımın halen daha çift ekran kartı desteği de bulunmuyor…

Üzerinden geçen aylara rağmen yapımın PC sürümünde herhangi bir değişiklik görememek gerçekten de üzücü… Bakalım Warner Bros. ve Rocksteady bu sefer nasıl bir yol izleyecek? Yapımla ilgili yaşanacak tüm gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.