blank

Batman Arkham Knight PC Çıkış Aralığı Belirlendi !

Çıkışında oldukça problemli bir halde olan Batman: Arkham Knight’ın PC sürümü kısa bir süre sonra piyasadan çekilmişti. Bugün ise sonunda yapımın ne zaman tekrardan satışa sunulacağıyla ilgili bir aralık verildi.

PS4 ve Xbox One sürümleri oldukça akıcı ve sorunsuz çalışan yapım, PC’de gerçekten zorlu bir macera yaşadı ve şimdiyse yeniden satışa sunulmaya hazırlanıyor diyebiliriz. Bir süredir Steam üzerinden seçilen bazı kullanıcılar tarafından test edilen yapımın yeni güncellemesi oldukça işe yaramış görünüyor. Bu güncellemeyle birlikte oyuncular, geç yüklenen kaplamalar, donmalar, düşük fps değerleri gibi problemlerinden büyük ölçüde kurtulduğunu da firmaya iletmiş durumda.

Tüm bunların ardından yapımın, önümüzdeki bir kaç hafta içerisinde tekrardan PC platformu için satışa sunulacağı Warner Bros. tarafından onaylandı. Batman: Arkham Knight’ın çıkışının üzerinden aylar geçmesinin ardından sonunda PC kullanıcıları da bu efsanevi oyun tecrübesine katılabilecek. Umuyoruz ki bu sefer oyuncular artık performans problemi yaşamayacaklardır.