blank

Batman Arkham Knight PC Satışları Durduruldu!

Geçtiğimiz günlerde çıkışını gerçekleştiren ve en çok beklenen oyunlar arasında yer alan Batman Arkham Knight, bir çok PC oyuncusunu bir hayli üzdü.

Gelen kasma ve FPS düşme şikayetleri bir hayli arttı ve bunun sonucunda Warner Bros. ve Rocksteady Batman Arkham Knight’ın PC satışlarını tüm sorunlar çözülünceye dek durdurdu. Oyunu steam’dan alanlara ise geri iade seçeneği sunuluyor. Ancak Batman Arkham Knight’ın PC sürümünün optimazyonu neden bu kadar kötü oyuncular anlam veremiyor.

Bu olaydan sonra Warner Bros. yaşanan sorunlardan dolu üzgünüz ve oyunun PC sürümünün kendi kalite politikalarını karşılayamadığı için de satışlarını askıya aldık. Sorunların düzeltilmesi için de yoğun çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Açıklamasını yaptı. Bakalım nasıl bir sonuç ile karşılaşacağız…

FPS sorunlarını gösteren ve oyunun oynanış görüntülerine ait test videomuz MSI GTX 960 Gaming 100 ME ekran kartı ile yapıldı ve Batman Arkham Knight testinin sonucu’da beklediğimiz gibi çıkmadı açıkçası. Aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.