blank

Batman Arkham Knight Sonunda Düzeliyor !

Bildiğiniz üzere, AMD ekran kartı kullanıcıları Batman: Arkham Knight’da bir çok problem yaşamışlardı. Kaplamaların yüklenmemesi, düşük FPS sorunu… Hatta bu yüzden AMD için oyuna ait sistem gereksinimleri bile yükseltilmişti. Hatta ve hatta oyunun dijital ve kutulu sürümlerinin satışı durdurulmuştu. Oyun çıktıktan sonra AMD güncelleme çıkartmış ve pek bi faydası da olmamıştı.

Şimdi ise, Steam üzerinden kısa bir sürelik Batman: Arkham Knight’ın yeni güncellemesi yayınlandı ve hemen geri çekildi. Bu süreçte güncellemeyi indirmeyi başaran oyuncular, bahsedilen problemlerin ortadan kalktığını, oyunu stabil bir şekilde 60 fps ile oynayabildiklerini söylediler. Oyunun çıkışından bu kadar süre sonra değilde, biraz daha erken gelseydi bu güncelleme RockSteady Studios çok daha fazla oyuncunun kalbini kazanabilirdi. Eğer indirme fırsatını yakalayamadıysanız, şu an için güncellemenin tamamen indirilmeye açılmasını beklemekten başka şansınız yok.

Bir yandan beklerken de, AMD’nin Batman: Arkham Knight için çıkarttığı yeni AMD Beta sürücüsünü buradan indirebilirsiniz.