blank

Batman Arkham Knight Yeni Challenge Paketi Yolda

Yaz aylarında piyasaya sürülen ve oyuncular tarafından oldukça olumlu oylar almayı başaran Batman: Arkham Knight için yeni bir Challenge paketi duyuruldu.

Konsollarda mükemmel bir oyun tecrübesi sunan yapım, maalesef PC versiyonuyla oyuncuları gerçekten üzmüştü ve kısa bir süre sonra yapımın PC versiyonu satıştan çekilmişti. Son günlerde yapımdaki optimizasyon problemlerini ortadan kaldıracak güncelleme neredeyse bitti sayılmakta ve kısa bir süre sonra yapım, PC platformu için de tekrardan satışa çıkacaktır.

Eh, elbette Rocksteady’de bu sürede boş durmuyor ve yapıma yeni içerikler sunmaya devam ediyor. Kısa bir süre önce konsollar için piyasaya sürülen DLC paketini hatırlayacaksınızdır. “Crime Fighter Challenge Pack” DLC paketiyle birlikte yapımda bulunan challenge haritalarını, Robin, Catwoman, Nightwing vb. karakterlerle tamamlayabiliyorduk. Eğer bu DLC paketini beğendiyseniz, bu haberimiz sizi çok daha mutlu edecektir. Çünkü Crime Fighter Challenge Pack 2 duyuruldu ve çıkış tarihi de 29 Eylül olarak belirlendi.

Batman-Arkham-Knight-Crime-Fighter-Challenge-Pack-2

Robin, Catwoman, Nightwing gibi karakterle özgür bir şekilde Gotham’da dolaşamasak da en azından challenge’ları bu karakterle yapmaya devam edebileceğiz.