blank

Batman Arkham Knight Yeni DLC İçerikleri Ortaya Çıktı

Batman Arkham Knight’a gelen DLC paketleri size yeterli gelmedi mi? O zaman bu haber tam size göre diyebiliriz.

Bildiğiniz gibi konsollarda oldukça akıcı bir şekilde çalışan Batman: Arkham Knight PC için aynı şeyi pek başaramamıştı ve yapım çıkışından kısa bir süre sonra satıştan kaldırıldı. PC platformu için Warner Bros. bu problemlerle boğuşa dursun. Rocksteady bugün yapım için gelecek olan yeni DLC paketlerinden çeşitli görseller ve bilgiler paylaştı.

Öncelikle bu DLC paketlerinin başında 29 Eylül’de oyuncularla buluşacak olan; “Crime Fighter Challenge Pack 2” ve “GCPD Lockdown” isimli iki paket yer alıyor. Hatırlarsanız bu iki paketin geçtiğimiz haftalarda haberlerini yapmıştık. Crime Fighter Challenge Pack 2 ile oyuncular yapımda bulunan challange’ları diğer karakterler ile yapabilecekken, GCPD Lockdown’da Nightwing ile Gotham’da Penguin’in peşine düşecekler.

Bunların dışında kalan fakat görselleri paylaşılan DLC paketlerini ise; “Batman Classic TV Series Batmobile Pack”, “Catwoman’s Revenge” ve “Crime Fighter Challenge Pack 3” olarak sıralayabiliriz. Bu DLC paketleri ise Ekim ayında kullanıcılarla buluşacak. Peki bu paketlerin içerikleri ne olacak?

Batman Classic TV Series Batmobile Pack, adından da anlaşılacağı üzere 1960’larda yayınlanan Batman TV dizisinden ilham alınarak, Batmobile, Catwoman ve Robin karakterleri için birer kostüm içerecek ve bunun dışında iki tane de yeni yarış pisti oyunculara sunulacak.

Catwoman’s Revenge’de ise oyuncular Catwoman karakterini yöneterek Riddler’dan intikam almaya çalışacak.

Son olarak Crime Fighter Challenge Pack 3 ile birlikte, Batman, Nightwing, Robin ve Azrael karakterleriyle yeni challenge imkanı oyunculara sunulacak.

Bu içerikler her ne kadar dolu dolu görünse de oyuncular yine de bekledikleri o kaliteli hikaye paketlerini maalesef sunacak gibi görünmüyor… Tanıtılan bu DLC paketlerine ait görselleri galerimizden inceleyebilirsiniz.

Batman Arkham Knight Yeni DLC İçerikleri

Yapımın PC sürümünün ise sonbahar aylarında tekrardan satışa sunulması bekleniyor.