blank

Batman Return to Arkham Çıkış Tarihi Belli Oldu

Batman Return to Arkham Çıkış Tarihi Belli Oldu

Rocksteady firmasının Batman oyunları her zaman oyuncuların gözünde en iyi oldu. Tabi son oyun ile birlikte büyük optimizasyon sorunları yaşayan serinin son oyunu pek beğenilmedi, hataların düzeltilmesi de uzun sürünce Rocksteady oyuncuları kızdırmış oldu. Ancak daha sonrasında bütün sorunları halledildi.

Şimdi ise firma Batman Arkham serisinin ilk iki oyunu yeni nesil konsollara getiriyor. Aslında daha öncesin çok konuşuldu fakat artık bir resmiyete kavuştu. Warner Bros yayımcılığında Rocksteady yapımcılığında olan Batman oyunları çok beğenildi. Warner Bros stüdyolarından çıkan Batman oyunu da bir o kadar dışlandı ve kötü oldukları için beğenilmedi. Fakat bu ikili birliktelik geliştirici Rocksteady olunca hep daha ön planda oluyor. Şimdi bu birliktelik ile serinin ilk iki oyunu PS4 ve Xbox One için de geliştirildi.

Geçtiğimiz sene çıkan Arkham Knight, yani üçlemenin son oyunu hariç diğer ilk iki oyunu şimdi tek bir pakette Xbox One ve PlayStation 4’e geliyor. Enchanted Edition paketi ile birlikte iki oyun birden oyunculara tek bir fiyatta sunulacak ve tüm DLC’ler ile birlikte bu paketin içeriği en geniş hali alacak. 

Batman Return to Arkham çıkış tarihi 10 Haziran 2016 olarak dergide yer alıyor. İşte İtalya’daki oyun dergisinin içeriğinden öğrenilen o bilgilere ait görsel;

Batman-Return-To-Arkham-cikis-tarihi-video-paket-icerigi-ps4-xbox-one