blank

Batman Return to Arkham Ertelendi

Batman Return to Arkham Ertelendi

Sadece konsollara özel olarak çıkacak olan Batman Return to Arkham bu gün kötü bir haber ile hayranlarını üzdü. Warner Bros oyunun ertelendiğini açıkladı ki çıkışına çok az bir süre kalmıştı güya.

Normal şartlar altında 29 Temmuz tarihinde çıkış yapması beklenen Batman: Return to Arkham için yeni bir çıkış tarihi maalesef verilmedi. Tabi üzerinden kara bulutlar gitmek bilmeyen Batman oyunları artık oyuncuları iyice bu işten soğuttu desek yeridir. Daha öncesinde çıkan efsane üçlemenin son oyunundaki hayal kırıklığı zaten bu işin iyice kötüye gitmesine sebep olmuştu. Şimdi konsollar için çok daha iyi grafikleri ve oyun yapısı ile gelecekti ki yine ertelendi. Virtuous Games zamana ihtiyacı olduğunu daha iyi bir oyun sunabilmek için zamana gerçekten çok ihtiyaçlarının olduklarını söyledi.

Hal böyle olunca tabi oyunda ertelenmek zorunda kaldı. Batman Return to Arkham grafik karşılaştırması ve karşılaştırma haberlerine de bakabilirsiniz. Aşağıda sizlere linkini verdiğimiz önceki haberlerimiz de oyun ile ilgili bir çok detaya da yer verdik.

Batman Return to Arkham içerik olarak şuana dek sunulmuş olan versiyonların hepsinden farklı Batman: Arkham Asylum ve Batman: Arkham City oyunlarının bulunacağı remaster paket oyunun bütün DLC’lerini de içerecek.