blank

Batman Return to Arkham Grafik Karşılaştırması

Batman Return to Arkham Grafik Karşılaştırması

Daha öncesinde sizlere Batman Return to Arkham oyunu için çıkış tarihinin belli olduğunu ve bazı detayları paylaşmıştık. Resmi olarak duyurusunun yapıldığını söyleyelim ve haberimizin içinde o resmi duyuru videosunu da sizlerle paylaşalım istedik.

Aynı zamanda eski oyunlar ile Batman Return to Arkham grafik karşılaştırması yapıldı. Yapılan bu karşılaştırmadan sonra firma tarafından da açıklanan grafiklerin daha iyileştirilmesi çalışmaları ve bazı iyileştirmeler de ortaya çıkmış oldu. Gerçekten de aşağıdan görebileceğiniz üzere oyunun eski versiyonları ile Return to Arkham versiyonu arasında oldukça detaylı grafik farkları bariz. Rocksteady yapımcılığında olan bütün Batman oyunları her zaman diğerlerine nazaran daha fazla oynanmış ve daha büyük kitleler tarafından kabul görmüştür. Sadece firmanın son oyun ile yaptığı bazı yanlışlar bir çok oyuncuyu serinin son oyunundan aşırı derecede soğuttu ve geri iade eden oyuncu sayısı da bir hayli yüksekti. Çıkışından itibaren yaşanan sorunlar, optimizasyon eksiklikleri, FPS drop gibi ve oyun içerisinde oldukça fazla Bug bulunması bunların sebepleri arasında sayılabilir. Ancak daha sonrasında satışını da durdurup oyun ciddi bir şekilde elden geçirilip tekrardan iyi bir şekilde sunuldu. Tabi bu sırada kaybettiği oyuncu kitlesini ne kadar geri toplayabildiler bu gerçekten düşündürücü bir soru olmuş oluyor.

Şimdi ise firma Batman Return to Arkham oyunu ile bu efsane serisini konsollara taşıyor. Bu paketin içerisinde ilk iki oyunda yer alıyor. Sizlerle öncelikle haberimizin önemli kısmı olan Batman Return to Arkham grafik karşılaştırması yapılan resimleri paylaşalım. Yukarıda olan resimler eski versiyona ait olan resimlerdir. Alttakiler ise Return to Arkham versiyonuna ait olanlar.

Batman Return to Arkham Grafik Karşılaştırması
Batman Return to Arkham bir çok sızıntı haberlerinden sonra resmi olarak Warner Bros tarafından resmi YouTube kanalından duyuruldu. İlk iki oyun olan Arkham Asylum ve Arkham City’nin bulunacağı oyun çıkmış DLC’leri de içerecek.

Batman Return to Arkham grafik karşılaştırmasını yukarıda sizlere gösterdik. Batman Return to Arkham çıkış tarihi ise 26 Haziran 2016 tarihinde Amerika, 29 Haziran 2016 tarihinde ise Global olarak belirlenmiş durumda. Oyun sadece PS4 ve Xbox One için geliyor.

Batman Return to Arkham Resmi Duyuru Videosu