blank

Batman Return to Arkham Karşılaştırma Videosu

Batman Return to Arkham Karşılaştırma Videosu

Daha öncesinde sizlere yeni oyun ile ilgili yapılan grafik karşılaştırmasının resimlerini paylaşmıştık ve Batman Return to Arkham ile ilgili bilgiler vermiştik;

Şimdi ise daha da iyi bir şekilde oyuncuların görebilmesi için bu karşılaştırma video olarak geldi. Batman Return to Arkham içerisinde Batman Arkham Asylum ve Batman Arkham City oyunlarını içeriyor. Tamamen remastered olarak karşımıza gelecek oyunun grafiklerinde büyük bir iyileştirme söz konusu. Yayımlanan bu video ile en dikkat çekici grafik iyileştirmeleri ise tamamen dokuların daha gerçekçi ve modellemelerinde bir o kadar iyileştirildiğini görüyoruz. Bunun sebebi ise tamamen Batman Return to Arkham için Unreal Engine 4 oyun motoru ile tekrardan tasarlanması. Batman Return to Arkham sadece Playstation 4 ve Xbox One için geliyor.

Bir çok oyuncu son çıkan oyun Batman Arkham Knight ile ilgili çok fazla sorun yaşadığı için oynamamıştı fakat hatırlatma fayda var. Batman Arkham Knight optimizasyon sorunu falan yaşamıyor artık. Son oyunda tamamen elden geçirildi. Hataları düzeltildi ve herhangi bir FPS drop veya grafik bozulmaları yok. Sözü fazla uzatmadan yeni oyun için yani Batman Return to Arkham Karşılaştırma Videosu ile sizleri başbaşa bırakalım.

Batman Return to Arkham çıkış tarihi ise 25 Temmuz 2016 olarak kesinleşmiş durumda. Sadece PS4 ve Xbox One için çıkış yapacak.

Batman Return to Arkham Karşılaştırma Videosu