Batman Telltale Series Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Batman Telltale Series Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Batman Telltale Series Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Batman, oyun dünyasına farklı bir oyun tarzıyla, beklenilenden çok daha kısa sürede dönecek.

Telltale Games’in geçen yıl The Game Awards’da duyurusunu gerçekleştirdiği Batman Telltale Series, hem Batman severler hemde Telltale oyunlarını severler tarafından merakla bekleniyor. Telltale Games’den bugün gelen açıklamaya göre Batman Telltale Series, dijital platformlarda Ağustos ayında çıkışını gerçekleştirecek. iOS, Android, PC, PlayStation 4 ve Xbox One sahipleri; Ağustos ayında dijital bir şekilde oyuna sahip olabilecekler.

Batman Telltale Series Çıkış Tarihi 2 Ağustos 2016 olarak kesinleşmiş durumda. Batman Telltale Series ilk bölüm ismi ise Realm of Shadows.Oyunun kutulu versiyonu ise ilk olarak 13 Eylül’de Kuzey Amerika‘da, 16 Eylül’de ise Avrupa‘da çıkışını gerçekleştirecek.

Oyun toplam 5 bölümden oluşmakta. Başlangıç bölümü 4.99 dolar olan Batman Telltale Series’e bölüm bölüm sahip olmak istemiyor iseniz, tüm bölümleri 29.99 dolar ödeyerek satın alabilirsiniz.

Batman Telltale Series Çıkış Tarihi açıklandıktan sonra yapımcılar birde tanıtım videosu paylaştılar. Öncelikle videoya baktığımızda Telltale’in diğer oyunları gibi hikaye işleyişinin oldukça önemli olduğunu görüyoruz. Görsel olarak yine firmanın kendi tarzını yansıtan yapımda, seriden aşina olduğumuz birçok önemli karaktere de yer verilmiş gözüküyor. Batman Telltale Series’in oyuncu kadrosunda ise Bruce Wayne’i Troy Baker, Harvey Dent’i Travis Willingham, Vicki Vale’i Erin Yvette, Alfred’i Enn Reitel, Lieutenant James Gordon’ı Murphy Guyer, Carmine Falcone’u Richard McGonagle ve Selina Kyle’ı da Laura Bailey seslendirecek.

Batman Telltale Series Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Batman Telltale Series Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Batman Telltale Series Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Telltale Games Hakkında

Telltale Games, masalsı tarzda macera oyunlarına sahip bir geliştirici firma olarak oyun dünyasında yerini alıyor. Haziran 2004’te kurulan Telltale Games’te bir çok ünlü firmada daha önce çalışmakta olan yapımcılar bulunuyor. En başarılı yapımları The Walking Dead, 2012’de piyasaya sürülmüş ve 80’den fazla ödüle layık görülmüştür. Ayrıca bir çok inceleme sitesi tarafından “Game of the Year” ödülünü kazanmıştır. Ayrıca Back to the Future, Game of Thrones, Jurassic Park, Tales from the Borderlands, The Wolf Among Us gibi oldukça başarılı yapımları bulunmaktadır.

Batman Telltale Series İlk Fragmanı