blank

Batman The Telltale Games Series Çıkış Tarihi

Batman The Telltale Games Series Çıkış Tarihi

Telltale Games şirketi oyun dünyasına çizgi romanları resmen hayata geçirerek, oyun dünyasına aktararak tamamen ilerleyişi ve seçimlerini de bize bıraktığı oyunlar serisinde tabi ki en önemlisi The Walking Dead dizisi için yapılan oyunları başı çekiyor. Fakat firma haklarını da almış olacak ki artık Batman The Telltale Games Series isimli bir seriye başlıyor.

İşte bu çok sevindirici bir haber. Batman çizgi romanlarını yaşayarak oynadığımızı düşünürsek ve diyaloglardan oyunun hikaye ilerleyişine kadar da biz seçeceğimizi var sayıyoruz ki öyle olacak, mükemmel bir iş ortaya çıkacak gözüküyor. Bu kez Batman hayranlarını gerçekten çok sevindirecekler. Şirketin Tasarım departmanındaki başı çeken isimlerden birinin attığı tweet’lere bakacak olursak oyunun çıkış tarihi için bir aralıkta verildi.

Batman The Telltale Games Series Çıkış Tarihi Aralığı bu yazı kapsıyor. Yani 2016 yazı içerisinde oyun geliyor. Tam kesinleşmiş bir tarih verilmedi fakat verilecek. Yani uzunca bir bekleyişe girmemize gerek yok oyun resmen geliyor. E3 2016 fuarında da bu oyun ile ilgili muhtemel bir tanıtım yapılacak. Yeni haberleri, videoları ve detayları da fuarla birlikte ortaya çıkacaktır. Batman The Telltale Series, muhtemel Batman oyunları arasında en çok sevilenler arasına girmeyi başaracaktır. Çünkü ekibin The Walking Dead için yaptıklarına bakacak olursak Batman içinde mükemmel olacağını söylemeden geçmek olmaz.

Oyunun tahmini olarak ön görülen detayları ise çizgi romanlara bağlı kalacağı, güçlü bir karakter ortaya koyacağı ve sadece Batman değil bir çok karakterinde bu oyun içerisine geleceği. Hikayenin tamamen oyunculara bırakılacağı, hikaye ilerleyişinde oyuncuların seçimlerinin tamamen oyunu etkileyeceği, daha çok çizgi roman ve çizimsel tasarımlar üzerinde yoğunlaşılacağı, TV’lere nazaran görülen Batman değil tamamen çizgi romanları ile bütünleşmiş bir Batman serisinin olacağı yönünde. Şöyle tahminlere bile göz gezdirdiğimiz de Batman çizgi roman hayranları ve tabi ki tüm Batman sevenler bu oyun için can atacak gibi gözüküyor. Resmi olarak ilk duyuru videosu yayımlandı. Fakat E3 2016 fuarında muhtemelen detayları bilgiler gelecek. Oyun hakkında merak ettiğimiz bir çok bilgiyi de öğreneceğiz. Bizler de sizlere olduğu gibi aktaracağız. Hemen aşağıda kısa bir duyuru videosunu da izlemeyi unutmayın…

Batman The Telltale Games Series Resmi Duyuru Videosu