blank

Battleborn Yeni MOBA – Shooter Oyunu Beta Tarihleri

Gearbox firmasının oyun dünyasına damga vurmayı planladığı Battleborn yeni MOBA – Shooter oyunu beta tarihleri açıklandı.

MOBA dünyası gelişmeye farklı türleri bünyesine de katmaya devam ediyor. Uzun süredir geliştirilen Battleborn için açık beta testlerine katılabileceğimiz tarihler verildi. Açık beta için oyuncuların oynayabilecekleri kısım sınırlı tabi ki. Battleborn oyununun iki hikayesini görebileceğiz ve aynı zamanda oyunun toplamda sahip olduğu 3 adet moddan 2 tanesini oynayabileceğiz. Oyunda bulunan 25 karakterde açık bir durumda olacak. Sadece karakterler değil ekipmanlarında tamamının denenebilmesi çok daha tatlı olmuş gözüküyor.

Görünen o ki Battleborn için beta testleri çok önemli. Oyuncular bir çok şeyi deneyebilecekleri için Battleborn için kendi puanlarını vermiş olacaklar ve böylece oyunu oynamaya devam edip etmeyeceklerine de karar verecekler. Aslında beta tarihleri çok sınırlı fakat oyunun şuana kadar yapılan tüm karakterlerine ve ekipmanlara erişebiliyor olmak bir beta testi için yeterli gözüküyor. Hatırlatmakta tekrardan fayda var, Battleborn bir MOBA oyunu hatta MOBA-Shooter diyebiliriz.

Battleborn yeni MOBA – Shooter oyunu beta tarihleri ise Playstation 4 oyuncuları  için öncelik kartlarını kullanarak 8 Nisan 2016 tarihinde başlayacak Türkiye saati ile saat 19:00’da oyuna erişebilecekler. İndirmeleri bir kaç gün öncesinden yapmalarını öneririz.

PC ve Xbox One oyuncuları için beta tarihleri bir kaç gün sonra başlayacak. 13 Nisan 2016 tarihinde başlayacak ve 18 Nisan 2016 tarihinde Türkiye saati ile 16:00’da bitecek. 18 Nisan 2016 tarihi tüm platformlar için beta testlerinin kapanış tarihi.

Battleborn çıkış tarihi ise 3 Mayıs 2016 olarak belirlenmiş durumda.