blank

Battlecrew Space Pirates Erken Erişim ile Gelecek

Battlecrew Space Pirates Erken Erişim ile Gelecek

Stüdyonun ismini çok duymamış olabilirsiniz ama oyunlarını duydunuz. Remember Me ve Life is Strange gibi oyunların arkasındaki stüdyo Dontnod Entertainment yeni oyun stüdyosu Dontnod Eleven yeni oyunu Battlecrew Space Pirates erken erişim ile gelecek.

Yeni stüdyonun ilk oyunu ise 2D platform & shooter türünde geliyor. Battlecrew Space Pirates Erken Erişim ile oyunculara sunulacak ve eğlencenin dibine vuracak gibi gözüküyor. Space Pirates evreninde geçen, rekabete dayalı çoklu oyuncu türündeki bir oyun olan Battlecrew Space Pirates Erken Erişim oynanabilir 4 karizmatik karakter sınıfı bulunuyor. Neden böyle söylüyoruz diye düşünüyorsanız karakter tasarımlarını gördükten sonra sizlerde aynı şeyi düşüneceksiniz. Çünkü elinde kılıçlarla etrafta rakip arayan bir kaplandan bahsediyoruz veya  teknolojik bir kıyafet girmiş elinde yakaladığı bir balık ile sizleri dövecek bir köpek balığından. Sadece bu tarz karakterler mi hayır tabi ki. Bunların hepsi birer Uzay Korsanı. Tasarımlar arasında normal uzay korsanı olarak da tanımlayabileceğimiz karakterler var ama hepsi birbirininden eşsiz diyebiliriz.

Battlecrew Space Pirates Erken Erişim

Yeni haritalar, karakteler, hareketler gibi birçok içeriğin zamanla ekleneceği oyunun ise çıkışında iki oyun modu bulunacak: En fazla altın toplayan takımın kazandığı Gold Rush ve herkesin birbirini buharlaştırmaya çalıştığı klasik Team Deathmatch. Steam’de erken erişimde yakında satışa sunulacak Battlecrew Space Pirates için birde tanıtım videosu yayınlandı.

Oyun çok yüksek seviyede bir aksiyon içeriyor. 2D olmasının yanı sıra 60FPS desteği de bulunduruyor. Grafiksel olarak ise gayet başarılı. Bunların dışında oyun çok yüksek tempoda oynanıyor. Yani bu oyunu oynarken dikkatlerinizi tamamen oyuna vereceksiniz. Oyun tema olarak İkonik Uzay Korsanları Evrenini temel alıyor. Oyun topluluğuna dayalı bir yapı oluşturacaklarını aktaran yapımcılar oyun için yeniliklerin ardı arkası kesilmeyeceğini de söylüyorlar.

Battlecrew Space Pirates Erken Erişim Tanıtım Fragmanı