blank

Battlefield 1 Açık Beta Tarihi Açıklandı

Battlefield 1 Açık Beta Tarihi Açıklandı

EA ve DICE tarafından Battlefield 1 açık beta tarihi resmi olarak duyuruldu.

Yapılan basın duyurusu ile Battlefield 1 Insider olarak katılma hakkına sahip olan kişiler oyunu bu süreçte oynayabilecekler. Aşağıdan vereceğimiz link ile kayıtlarınızı yaptırmayı unutmayınız. Hangi platformda oynamak istiyorsanız o platform tercihini yaparak Battlefield 1 açık beta sürecine girebilirsiniz.

  • Battlefield 1 Açık Beta (Insider)

 

Battlefield 1 açık beta tarihi

 

Yapılan açıklamada Battlefield 1 açık beta süreci boyunca favori iki mod ön plana çıkartılacak. Bunlar Conquest ve Rush modları olacak ve bu modlar Sinai Desert Map yani Sina Çölü haritasında oynanacak. 64 kişiye kadar oynanabilir bir halde oyuncular mücadele edecekler. Bu harita içerisinde kontrol edilebilir Zırhlı Tren Behemoth yer alacak. Sürülebilir atlar ve 3 adet yeni Elite sınıfı kullanılabilir halde olacak. Bunlar Sentry, Flame Trooper ve Tank Hunter.

Battlefield 1 açık beta tarihi 31 Ağustos 2016 itibari ile başlamış olacak. Platform olarak PC, PS4 ve Xbox One için açık beta erişimi sağlanabilir halde. Battlefield 1 müthiş 1. Dünya Savaşı atmosferi, uçakların it dalaşı, tankların yağmurlar altında o amansız mücadelesi, burun buruna göğüs göğüse, at üstünde süvari birlikleri olarak unutulmaz anlar yaşatacak. Oyunu daha öncesinde Early Enlister Deluxe Edition olarak ön sipariş ile satın almış olan oyuncular topyekun savaşın başladığı tarih olan 18 Ekim 2016 tarihinde erişebilecek. Diğer oyuncular ise 21 Ekim 2016 tarihinde tüm Dünya’da ve tüm platformlarda çıkışını gerçekleştirecek.