blank

Battlefield 1 Beta Ne Zaman Bitiyor ?

Battlefield 1 Beta Ne Zaman Bitiyor ?

Evet günlerdir hepimiz başından kalkmıyoruz Battlefield 1 beta süreci boyunca da oynamaya devam edeceğiz galiba. Sina çölünü resmen arşınladık seviyelerimiz 50’leri geçti. Ama kötü haber geldi. Battlefield 1 beta bitiş zamanı açıklandı.

Battlefield 1 Beta ne zaman bitiyor diye sürekli sorular aldık. Cevabı bu gün resmileşti 8 Eylül 2016 tarihinde bitiyor yani şunun şurasında sadece 2 günümüz kaldı. Ayrıca ufak bit güncelleme yapıldı. Bu güncelleme ile birlikte “Conquest” modunda “Round Timer” iptal edildi ve oyunculara gidin ve bölgeyi ele geçirin dendi. Resmi olarak Battlefield 1 sayfasından paylaşılan Tweet ile birlikte bitiş tarihi de kesinleşmiş oldu.

30 Ağustos 2016 tarihinden bu yana başından kalkmadığımız Battlefield 1 beta süreci müthiş geçti diyebiliriz. Milyonlarca oyuncu oyunu denedi. Sina çölünün tozlarını yuttu herkes. Tabi ki bazı sorunlar, hatalar, oyun içi ve grafiksel hatalar vs. yok değildi. Hepsinin düzeltileceğini düşünüyoruz. Bu konuda bir şüpheniz olmasın. Silahlar ve karakter geliştirmeleri vs. gibi bir çok çeşitliliğin artacağını da unutmayın. Farklı haritalar ve bir çok aracında oyuna ekleneceğini de hatırlatalım. Tabi bu süreçte bir ara Battlefield 1 sunucuları DDos saldırısına uğrasa da yine de süreçten tüm oyuncular memnun gözüküyor.

Battlefield 1 Beta

Battlefield 1 çıkış tarihi 21 Ekim 2016 olarak kesinleşmiş durumda. Oyun PC, PS4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek. Peki sizlerde beta sürecini denediyseniz neler düşünüyorsunuz ?