blank

Battlefield 1 Çamur ve Kan İçinde Görevi Yeni Videosu Yayınlandı

Battlefield 1 Çamur ve Kan İçinde Görevi Yeni Videosu Yayınlandı

Battlefield 1’in geliştirici ekibi DICE, oyunun tek oyunculu modundaki hikaye görevlerinden birisi olan Çamur ve Kan İçinde görevinden yeni bir videoyu Twitter üzerinden oyuncularla paylaştı.

DICE, Battlefield 1 ile ilgili tanıtımlara ilk olarak çoklu oyuncu modlarıyla başlamıştı. Genel olarak ağırlığı bu yöne veren ekip, oyunun çıkışına 2 hafta kadar kısa bir süre kalmışken oyunun haritalarını modlarını ve tek oyunculu modundaki hikaye görevlerini geçtiğimiz günlerde resmi Battlefield sitesi üzerinden tanıttı. Şuanda tek oyunculu mod ile ilgili bilgi ve detaylara daha çok ağırlık veren ekip Twitter üzerinden de en çok merak edilen hikaye görevlerinden biri olan ve İngilizlerin savaşını ele alan Çamur ve Kan İçinde görevinden kısa bir video paylaştı. Videonun 15 saniye kadar kısa olması sebebiyle bunu bir teaser olarak düşünebiliriz. Daha önce tek oyunculu modlarla ilgili bir tanıtım videosu gelmiş olmasına rağmen her görev için ayrı ayrı tanıtım videolarının yayınlanacağını düşünüyoruz.

Daha önce 6 adet haritayı içinde bulunduracağı duyurulan tek oyunculu modundaki görevlerden biri olan Çamur ve Kan İçinde görevinin kısa tanıtım videosunu hemen aşağıdaki Tweet üzerinden izleyebilirsiniz.

 

 

Battlefield 1 Çamur ve Kan İçinde

Battlefield 1 Çamur ve Kan İçinde Görevi Yeni Videosu Yayınlandı

1918’in sonbaharında İngiliz kuvvetleri, Fransa’nın Cambrai kasabasına büyük bir taarruz yapmaya hazırlanıyor. İtilaf Devletleri, tankların da desteğiyle başarıya ulaşacağından emin. Ancak Mark V tankının bir handikapı var: Güvenilir değil. Düşman hatlarını yerle bir etmek için savaşan, ancak tam işlev görmeyen tank mürettebatına katılarak onlarla ortak çalışmayı öğrenin.