blank

Battlefield 1 Multiplayer Modu Tanıtılacak

Battlefield 1 Multiplayer Modu Tanıtılacak

Battlefield 1 duyurulduğu günden bu yana tüm oyuncular tarafından tartışmasız en çok konuşulan oyunlardan bir tanesi. Bizlerde tartışmasız çok sevindik, çünkü oyunun hem Türkçe olarak gelecek olması hemde Osmanlı ile alakalı bölümlerin oyun içerisinde yer alıyor olacağı ve 1. Dünya Savaşı’na bir alternatif bakış açısı katıyor olması açısından heyecan vericiydi.

Resmi olarak aslında Multiplayer haritalarının ne olacağı, nasıl modların yer alacağı açıklanmadı. Fakat yapımcı firma güzel bir Twitch yayını etkinliği ile online modların tanıtımını yapacağını duyurdu. EA Play etkinliği ile birlikte Twitch üzerinden yapımcı firma resmi kanalında Battlefield 1 Multiplayer modu hakkında oldukça detaylı bir yayın yapılacağı, multiplayer modlarının gösterileceği açıklandı. Böylelikle oyunun ne halde olduğunu kendi gözlerimizle de görebileceğiz. Hem multiplayer açısından hemde multiplayer oynanışı açısından neler kattığını ne yeniliklerin olduğunu bizlerde bütün oyuncular kadar merak ediyoruz. Sizler için daha öncesinde gün yüzüne çıkmış olan bütün detayları en ince ayrıntısına kadar yazmıştık. Hatırlatmakta fayda var oyun ile ilgili şimdiye kadar çıkmış tüm detayları merak ediyorsanız aşağıdaki haberimize göz atabilirsiniz;

Ayrıca Battlefield 1 64 kişilik multiplayer modu bu yayında yer alacak ve böylelikle bazı teknik detaylarda gün yüzüne çıkacaktır.

 Battlefield 1 Multiplayer Modu 12 Haziran 2016 tarihinde EA Play etkinliğinde Türkiye saati ile saat 00:00 civarında Twitch üzerinden izleyebileceğiz.