blank

Battlefield 1 Silahlar – Tanıtım Videosu

Battlefield 1 Silahlar – Tanıtım Videosu

DICE’nin geliştirdiği, EA’nin yayımcılığını üstlendiği alışılagelmiş FPS serisi Battlefield’in yeni oyunu Battlefield 1’den yeni bir tanıtım videosu paylaşıldı. Battlefield 1’in resmi Youtube kanalında her zamanki gibi Türkçe bir şekilde yayınlanan yeni tanıtım videosu, oyun içerisinde kullanacağımız silahları tanıtıyor.

 

Battlefield 1 Silahlar Tanıtım Videosu

Battlefield 1 Silahlar – Tanıtım Videosu

1.Dünya Savaşı’nın atmosferini bizlere iliklerimize kadar hissettireceğini umduğumuz Battlefield 1, bizler gibi bütün dünya oyuncuları tarafından merakla bekleniyor. Oyunun tasarım yönetmeni olan Lars Gustavsson‘un öncülüğünde tanıtılan silahlar, tamda 1.Dünya Savaşı dönemi ele alınarak hazırlanmış. İlkel silahlardan tutun, yakın muharebe silahları, bıçaklar, kılıçlar, bombalar, av tüfekleri gibi bir çok kullanabileceğimiz silah, Battlefield 1’de bulunacak.

Hem 1.Dünya Savaşı’nı birebir yansıtmasıyla, hem Osmanlı Devleti‘nin oyunda yer almasıyla hem de Türkçe Altyazıya sahip olmasıyla özellikle ülkemizdeki oyuncuların da merakla beklediği yapım 21 Ekim’de PC, PlayStation 4 ve Xbox One için raflardaki yerini alacak. Ayrıca PC’de Origin Access üyeliği, Xbox One’da ise EA Access üyeliklerinden birisine sahip olan oyuncular oyunu o platformda önceden deneyimleyebilecek. Battlefield 1’den gelen yeni tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Battlefield 1 Silahlar Tanıtım Videosu